ІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Розбудова системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні»


17 - 18 березня 2015 року в м. Києві відбулася третя науково-практична конференція з міжнародною участю «РОЗБУДОВА СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ КЛІНІЧНИХ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В УКРАЇНІ».

Організаторами Конференції були: Асоціація забезпечення якості лабораторної медицини та Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «Охматдит» МОЗ України за підтримки МОЗ України.

Мета Конференції - обговорення результатів професійного тестування медичних лабораторій за 2014 рік, шляхів модернізації аналітичних систем, аналіз помилок, узагальнення набутого досвіду, ознайомлення із сучасними підходами до питань стандартизації, гармонізації, планування та забезпечення якості в лабораторній медицині, узгодження стратегії щодо розбудови системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні.

В ході конференції були проведені пленарні та секційні засідання, інтерактивний круглий стіл та дискусії.

Для участі в Конференції запрошувалися члени Асоціації забезпечення якості лабораторної медицини та фахівці медичних лабораторій, які приймали участь в програмах зовнішньої оцінки якості клінічних лабораторних досліджень (Програми МПР) протягом 2014 року, або зареєструвалися на участь в 2015 році.